Vršovický festival talentů 2022

PROGRAM
 
4.6.2022
VRŠOVICKÉ DIVADLO MANA
I.BLOK 14:00-15:30, VSTUPENKY I.BLOK 
Království masek
Co se skrývá v hlubinách zákulisí? Skupinka dětí tam najde průchod do neznámého světa, kde je všechno tak trochu jiné, i ony samy. Čeká je tam nové dobrodružství a úkol, který musí splnit. Hraje skupina No name (4-6 let). Režijní vedení Lada Marková.
Tajemství obrazů starých mistrů
Fantazie dětských tvůrců otevírá svět obrazů starodávných mistrů Slavíčka, Chitussiho, Faltoriho, Giorgiany, Watteau. Hraje skupina Ohnivák (9-11 let) a jako host Radan Tutko. Režijní vedení Erika Merjavá.
To bude biják, lidi!
Skupina filmařů se rozhodla natočit komerční biják pod režijní taktovkou sira Nikolase Hrušky, kameramana Honzy Vohrádky a filmového producenta Laurenta Piazittiho. Hraje skupina Lotrandovci (11-13 let). Režijní vedení Erika Merjavá.


4.6.2022
VRŠOVICKÉ DIVADLO MANA
II.BLOK 15:45-17:30, VSTUPENKY II.BLOK
Zapikaní mezi světy
Skupina dětí se během hry na schovávanou nedopatřením dostane do jiných světů. Co na ně čeká v zemi sněhu, písku nebo v prázdném vesmíru? Zvládnou se v bezpečí dostat zpět domů? Sledujte dobrodružný příběh v podání skupiny Rarach (7-9 let), Režijní vedení Hana Sršňová.
Třinácté komnaty dospívajících
Co se skrývá za obrazem, mimo obraz, vně obrazu? Deset dětí, deset příběhů, deset třináctých komnat v jedné školní třídě. Autorské představení dospívající generace skupiny Rozmach. Režijní vedení Erika Merjavá.


4.6.2022
KLUBOVNA MULTIKULTURNÍHO PALÁCE VZLET
III.BLOK 18:00-22:00
LOVE VOLE!, 18:00-19:00, PREMIÉRA,VSTUPENKY
"Jsme silní nebo slabí? Mladí nebo staří? Svobodní nebo otroci? Víme, nebo nevíme? Jsme nebo nejsme?" Na tyto otázky hledá odpověď ve své autorské hře skupina náctiletých ze skupiny Spektákl. Hrají: Ema Pleskačová, Alessia Senese, Matěj Trnka, Janek Poláček. Režijní supervize Jiří Ondra, Erika Merjavá. 
střepiny Vosího hnízda, 19:30-20:30,VSTUPENKY
z tvorby divadelního souboru mladých TALENT drama studia
VSTUPENKY
You win, or you learn, 21:00-22:00, PREMIÉRA,VSTUPENKY
„Ty vogo. Vzala jsem si Ibuprofen pro případ. Bolí mě průdušky, Doufám a věřím, že se to nerozjede. Prosím, ať se to nerozjede.” O cestě, hledání, nalézání, přátelství, láskách, přijetí i nepřijetí, chybování, smutnění, strachu, bolesti, ale i naději, víře a zázracích na pouti do Santiaga de Compostela. Autorské čtení denních zápisků Eriky Merjavé s hudbou Hany Sršňové.

Změna programu vyhrazená

5.6.2022
TJ SOKOL 
AFTERPARTY, 17:00-20:00
S táborákem, kytarou a autorskými texty na louce TJ Sokol